MXJBHJI7M3728
Mfr.Part #
MXJBHJI7M3728
Manufacturer
Meritek
Package/Case
Datasheet
MXJBHJI7M3728
Description
HC49S 12PF 30/50PPM -40/85C 7.3
Stock
4050
Manufacturer :
Meritek
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
12pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C